Renovace parket

Broušení parket, tmelení, leštění, lakování 1× základní lak, 2× vrchní lak (alternativa je olejování – pouze u dubové parkety), nové obvodové lišty – provádíme v domech, bytech i kancelářích. Před renovací je nutné osobní vyměření a prohlídka na místě, kde je nutné odborné posouzení.

Pro kvalitní renovaci je nutné staré parkety kvalitně vybrousit strojovou bruskou. Pro lakování parket používáme speciální laky BONA, které povrch podlahy zpevní a zároveň i zvýrazní kresbu parket.

Kompletní rekonstrukce parket

Provádíme také kompletní renovaci parket, kdy parketovou podlahu rozebereme a vytřídíme ty parkety, které znovu již nelze použít. Poté parkety znovu položíme, přebrousíme a naneseme povrchovou úpravu v podobě v technologickém postupu jako u renovace parket.

Rovněž u požadavku na kompletní rekonstrukce je nutné místo osobně prohlédnout, zjistit skladbu podkladu a stav parketových vlysů. Kompletní rekonstrukce parketové podlahy je časově a technologicky náročný proces, konečný výsledek je ale velice komplexní a jedná se vlastně o novou podlahu.